Novinky
Potápačské potreby -predajňa

Chceš sa naučiť potápať alebo si kúpiť potápačské veci na dovolenku. Tak neváhaj a otvor si náš druhý web s ponukami a kurzami: https://www.globdive.sk/

viac
Požičovňa cestných bicyklov

V našej ponuke nájdete cestné bicykle vo veľkostiach S,M.L.XL. Karbonové, hliníkové, hliník-karbonové. Servisované, kvalitné. Požičiavame za priazdnivé ceny. Ak chcete viac info: Kliknite tu!

viac
Požičovňa ochranných kufrov na bicykel.

Požičovňa ochranných kufrov na cestovanie. Pozrite si našu aktuálnu ponuku-požičiavame za dobré ceny! V menu našej stránky. Pozri si našu ponuku! TU:

viac
Funkčné oblečenie na zimu a jar

V našej ponuke nájdete kvalitné oblečenie od značiek Rivelo, Spiuk a iných. Pozrite si nepremokavé, softshelové a teplé bundy, ktoré ocení každý cyklista. Sú v dámskom a pánskom prevedení.Nohavice proti...

viac
https://www.facebook.com/dragbicykle/
Výrobcovia / značky

Campagnolo má novinku na rok 2020!

Úvod Campagnolo má novinku na rok 2020!

Rok 2020 a novinka ktorú dnes Campagnolo pridáva do svojej rodiny WTO ďalšieho člena: BORA WTO 33, dostupnú pre kotúčové a ráfkové brzdy.

Aero koleso s profilom 33 mm prichádza s prúdovou konštrukciou náboja a prírub, ktoré znižujú prúdenie vzduchu a turbulencie. Vďaka úložnému systému USB cup-and-cone a technológii 2-Way Fit sa budete pohybovať rýchlo a plynulo po každej ceste. Aerodynamická štruktúra kolesa znižuje rozptyl energie a prenáša všetku svoju energiu na asfalt - typickú charakteristiku Campagnolo. Plánujete dôkladnú aktualizáciu svojho bicykla?

Cena je tiež zaujímavá :2068€

 

Bora WTO campagnolo

 

 

Ďalšou novinkou na tento rok je sada s hydraulickými brzdami Super record, Record a Chorus. Sady a kotúčovými brzdami ktoré majú kotúče 160mm užasne brzdia a sú bezpečné a neprehrievajú sa. Celá sada pôsobí ako celok s krásnym talianskym dizajnom a funkčnostou. 12s prehadzovanie s polymerovými a karbonovými materiálmi doplnené o titán a dural-ocel- úžasné spojenie tých najlepších materiálov.

 

EPS DB 12s Campagnolo

 

Nakúpte si u nás potrebné sady alebo súčiastky, máme mnoho materiálu na sklade a ak nie dodáme do jedného týždňa. Myslím že firma Campagnolo má skvelú reputáciu nielen doma v Taliansku ale na celom svete. Viem namontovať ,sfunkčniť a nastaviť čo firma vyrobila. Niekedy je to výzva s preštudovaním množstva potrebej literatúry a manuálov.

Upozornenie:

Nerobte niečo čomu nerozumiete -pokazíte alebo poškodíte, to čo by mohlo fungovať po veľmi dlhú dobu. 

Copyright 2018 - 2020 © dragbicykle.sk
"0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">