Novinky
Potápačské potreby -predajňa

Chceš sa naučiť potápať alebo si kúpiť potápačské veci na dovolenku. Tak neváhaj a otvor si náš druhý web s ponukami a kurzami: https://www.globdive.sk/

viac
Požičovňa cestných bicyklov

V našej ponuke nájdete cestné bicykle vo veľkostiach S,M.L.XL. Karbonové, hliníkové, hliník-karbonové. Servisované, kvalitné. Požičiavame za priazdnivé ceny. Ak chcete viac info: Kliknite tu!

viac
Požičovňa ochranných kufrov na bicykel.

Požičovňa ochranných kufrov na cestovanie. Pozrite si našu aktuálnu ponuku-požičiavame za dobré ceny! V menu našej stránky. Pozri si našu ponuku! TU:

viac
Funkčné oblečenie na zimu a jar

V našej ponuke nájdete kvalitné oblečenie od značiek Rivelo, Spiuk a iných. Pozrite si nepremokavé, softshelové a teplé bundy, ktoré ocení každý cyklista. Sú v dámskom a pánskom prevedení.Nohavice proti...

viac
https://www.facebook.com/dragbicykle/

Campagnolo má novinku!

Úvod Campagnolo má novinku!

Dnes Campagnolo pridáva do svojej rodiny WTO ďalšieho člena: BORA WTO 33, dostupnú pre kotúčové a ráfkové brzdy. Aero koleso s profilom 33 mm prichádza s prúdovou konštrukciou náboja a prírub, ktoré znižujú prúdenie vzduchu a turbulencie. Vďaka úložnému systému USB cup-and-cone a technológii 2-Way Fit sa budete pohybovať rýchlo a plynulo po každej ceste. Aerodynamická štruktúra kolesa znižuje rozptyl energie a prenáša všetku svoju energiu na asfalt - typickú charakteristiku Campagnolo. Plánujete dôkladnú aktualizáciu svojho bicykla?

Cena je tiež zaujímavá :2068€

 

Campagnolo Bora WTO 33MM deep

Copyright 2018 - 2020 © dragbicykle.sk
"0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">