Novinky
Potápačské Potreby -Kurzy

Chceš sa naučiť potápať alebo si kúpiť potápačské veci na dovolenku. Tak neváhaj a otvor si náš druhý web s ponukami a kurzami: https://www.globdive.sk/

viac
Požičovňa cestných bicyklov

V mojej požičovni nájdete cestné bicykle vo veľkostiach S,M.L.XL. Karbonové, hliníkové, hliník-karbonové. Servisované, kvalitné. Požičiavam za priazdnivé ceny. Požičovňa cestných bicyklov

viac
Požičovňa ochranných kufrov na bicykel.

Požičovňa ochranných kufrov na bicykel- napomáha pri bezpečnej preprave bicykla. Je to tvrdý box s uchytením bicykla a mäkkej výstelky, aby sa bicykel,kolesá nepoškodili. Je certifikovaný na prepravu lietadlom alebo autobusom. Požičiavam za...

viac
Funkčné oblečenie na zimu a jar

V našej ponuke nájdete kvalitné oblečenie od značiek Rivelo, Spiuk a iných. Pozrite si nepremokavé, softshelové a teplé bundy, ktoré ocení každý cyklista. Sú v dámskom a pánskom prevedení.Nohavice proti...

viac
Výrobcovia / značky
https://www.facebook.com/dragbicykle/

22.01.2021

Úvod Campagnolo rok 2022

Rok 2022 a novinka ktorú dnes Campagnolo pridáva do svojej rodiny WTO ďalšieho člena: BORA WTO 33, dostupnú pre kotúčové a ráfkové brzdy.

Aero koleso s profilom 33 mm prichádza s prúdovou konštrukciou náboja a prírub, ktoré znižujú prúdenie vzduchu a turbulencie. Vďaka úložnému systému USB cup-and-cone a technológii 2-Way Fit sa budete pohybovať rýchlo a plynulo po každej ceste. Aerodynamická štruktúra kolesa znižuje rozptyl energie a prenáša všetku svoju energiu na asfalt - typickú charakteristiku Campagnolo. Plánujete dôkladnú aktualizáciu svojho bicykla?

Cena je tiež zaujímavá :2068€

 

Bora WTO campagnolo

 

 

Ďalšou novinkou na tento rok je sada s hydraulickými brzdami Super record, Record a Chorus. Sady a kotúčovými brzdami ktoré majú kotúče 160mm užasne brzdia a sú bezpečné a neprehrievajú sa. Celá sada pôsobí ako celok s krásnym talianskym dizajnom a funkčnostou. 12s prehadzovanie s polymerovými a karbonovými materiálmi doplnené o titán a dural-ocel- úžasné spojenie tých najlepších materiálov.

 

EPS DB 12s Campagnolo

 

Nakúpte si u nás potrebné sady alebo súčiastky, máme mnoho materiálu na sklade a ak nie dodáme do jedného týždňa. Myslím že firma Campagnolo má skvelú reputáciu nielen doma v Taliansku ale na celom svete. Viem namontovať ,sfunkčniť a nastaviť čo firma vyrobila. Niekedy je to výzva s preštudovaním množstva potrebej literatúry a manuálov.

Upozornenie:

Nerobte niečo čomu nerozumiete -pokazíte alebo poškodíte, to čo by mohlo fungovať po veľmi dlhú dobu. 

 

Ďalšou novinkou v 2022 je patent na nové druhy prehadzovačov či už mechanických alebo elektronických EPS. Majú nový druh nastavenia aj zmenu uhla kladiek. Na ďalší rok chce fima Campagnolo uviesť na trh systém 13s čiže 13 kolečko -kazetu s celkovým rozsahom 9-46 a to už konkuruje aj firmám Shimano a Sram. Tým že tento rozsah stále navyšuje je možné použitie v rôznych typoch bicyklov. 

Kazeta má nové usporiadanie zubov s rôznym uhlom a hrúbkou kvôli zakladaniu reťaze do ozubov a ľahkosti prehadzovania smerom hore aj dole. Presnosť radenia je úplnym speváckym sólom. Radosť s jazdy bude ešte okorenená aj novými páčkami ktoré budú mať aj dotykový displej . Tieto novinky očakávajte už v roku 2021-22 tento rok všetky patenty boli odsúhlasené a vzaté na vedomie aj pre iné firmy. Mnoho tých čo firmu Campagnolo nemajú radi že sú zastaralý a nepružný tak môžu nahliadnuť do novej dimenzie a pokroku. 

Campagnolo prehadzovač 2021

kazeta campagnolo 2021

campagnolo prehadzovanie-páčky 2021

Sady na gravel alebo horské bicykle sú absolutnou novinkou tohto roa. Ekar je sada ktorá sa skladá z jednoprevodníka klúk s karbonu a celej montážnej sady ktorá je urobená nielen na pohodovú jazdu ale hlavne do terénu. Vzadu možete mať 9-42 kazetu ktorá je 13 pastorková.

Rozsah je dostatočný a radenie je hotový koncert. Prehadzovač je úctihodne tichý, rýchly a presný. Množstvo patentov ktoré sa použili na tejto rade dáva svetu na obdiv Talianských majstrov,technikov, konštruktérov. Brzdy sú hydraulické kotúčové- niet čo dodať funkčnosť perfektná aj keď chodíte s bajkom po blate. Celý rad Ekar je trieda ktorá sa oplatí namontovať na svoj už vlastný bajk alebo na novú kostru. Je to výhra dobre zladených nástrojov a hlavne nesklame!

Prené kluky sú osadené zubami od 38-40-42-44 podľa vášho výberu. Kvalitne a presne umiestnené v strede, aby sa zeťaz nelámala a nespôsobovala problémy pri radení. To isté platí aj o retazi ktorá je užšia ako 12s a húževnata,tvrdá,presne dosadajúca do zubov v radiacom systéme. Chce to iba raz vyskúšať a už inú sadu chcieť nebudete! Kúpte si ju na mojom e-shope -viem ju nainštaovať a nastaviť. Bude to pre vás niečo čo vás určite nesklame...

Copyright 2018 - 2022 © Bicyklový obchod,súčiastky,servis,oblečenie