Novinky
Potápačské potreby -predajňa

Chceš sa naučiť potápať alebo si kúpiť potápačské veci na dovolenku. Tak neváhaj a otvor si náš druhý web s ponukami a kurzami: https://www.globdive.sk/

viac
Požičovňa cestných bicyklov

V našej ponuke nájdete cestné bicykle vo veľkostiach S,M.L.XL. Karbonové, hliníkové, hliník-karbonové. Servisované, kvalitné. Požičiavame za priazdnivé ceny. Ak chcete viac info: Kliknite tu!

viac
Požičovňa ochranných kufrov na bicykel.

Požičovňa ochranných kufrov na cestovanie. Pozrite si našu aktuálnu ponuku-požičiavame za dobré ceny! V menu našej stránky. Pozri si našu ponuku! TU:

viac
Funkčné oblečenie na zimu a jar

V našej ponuke nájdete kvalitné oblečenie od značiek Rivelo, Spiuk a iných. Pozrite si nepremokavé, softshelové a teplé bundy, ktoré ocení každý cyklista. Sú v dámskom a pánskom prevedení.Nohavice proti...

viac
Výrobcovia / značky

Týžden v bicyklovaní-Júl 18.7.2020

Úvod Týžden v bicyklovaní-Júl 18.7.2020

Tento týždeň sme počuli skvelú správu, že Nairo Quintana sa zotavuje zo svojho stretu s autom a obnovil výcvik.

Skutočné preteky na skutočných cestách sa konajú so švajčiarskymi držiteľmi národného šampionátu v časovkách (gratulujeme Marlen Reusser a Stefan Küng).

Napokon, niektoré dobré správy od tímu Mitchelton-Scott, ktoré oznámili, že budúcnosť tímu bola zabezpečená na ďalšie dve sezóny. Športový riaditeľ Matt White sa musí silne snažiť,teraz sa môže vrátiť k vypracovaniu dvojíc Yatesovcov, Simona.

 

Najlepšie stúpanie Týždňa!

Port de Bales

Pyreneje sú dobre vybavené pre slávne výstupy, a to natoľko, že je ťažké si vybrať ten najlepší, ale toto je určite v mojich najlepších 5.

Port de Bales, ktorý sa často používa v Tour de France, je klasicky Pyrenejský - priemerný sklon je malý viac ako 6%, nádherný výhľad a má pretekársky rodokmeň.


Port de Bales je s dĺžkou takmer 19 km a prevýšením 1 185 m dlhý a stabilný. Krásne zákruty, úzke uličky vás dovedú na nižšie svahy a uľahčia vám cestu, kým prejdete malým mostom, ktorý ste už prešli v 7 km. Je pravda, že ďalších 12 km je trochu tuhších.

So stromami vľavo a skalami vpravo sa dobre vyrovnaná asfaltová dráha krúti cez stromoradie, zdobený povzbudzujúcimi cestnými graffiti z pretekov, ktoré prešli okolo. Krásne borovicové lesy prerušujú krajinu, ako pôjdete do čistejšej trávnatej vegetácie bližšie k vrcholu.


Medvede boli do oblasti znovu vypustené asi pred 15 rokmi, len aby vám poskytli ďalšiu motiváciu k ťahaniu.. Dávajte pozor, aby ste si neskĺzli z cesty, ako v roku 2010 Contador. Možno si pamätáte, že Andy Schleck, v tom čase v žltom drese, sa po svojej menšej mechanickej závade zosipal a odrel si dres.

Takže vpred výzve tohoto krásneho kopca aj s jeho nástrahami a krásnymi pohladmi na okolité kopce a údolia. 

Port de Bales-pyreneje-francuzsko

Copyright 2018 - 2021 © Bicyklový obchod,súčiastky,servis,oblečenie