Novinky
Potápačské potreby -predajňa

Chceš sa naučiť potápať alebo si kúpiť potápačské veci na dovolenku. Tak neváhaj a otvor si náš druhý web s ponukami a kurzami: https://www.globdive.sk/

viac
Požičovňa cestných bicyklov

V našej ponuke nájdete cestné bicykle vo veľkostiach S,M.L.XL. Karbonové, hliníkové, hliník-karbonové. Servisované, kvalitné. Požičiavame za priazdnivé ceny. Ak chcete viac info: Kliknite tu!

viac
Požičovňa ochranných kufrov na bicykel.

Požičovňa ochranných kufrov na cestovanie. Pozrite si našu aktuálnu ponuku-požičiavame za dobré ceny! V menu našej stránky. Pozri si našu ponuku! TU:

viac
Funkčné oblečenie na zimu a jar

V našej ponuke nájdete kvalitné oblečenie od značiek Rivelo, Spiuk a iných. Pozrite si nepremokavé, softshelové a teplé bundy, ktoré ocení každý cyklista. Sú v dámskom a pánskom prevedení.Nohavice proti...

viac
Výrobcovia / značky

Platby cez platobnú bránu

Úvod Dodanie tovaruPlatby cez platobnú bránu

Konečne sa mi podarilo dohodnúť sa na platobnej bráne, čo som neskonale rád, lebo v terajšej dobe niečo dohadovať a uskutočniť je nadľudské úsilie. Preto Vás chcem pozvať u mňa na nákupy cez platobnú bránu, nie cez paypal ten čoskoro zruším, je iba na oštaru a poplatky má vyššie ako hotel. Proste sa to neoplatilo. 

Snáď sa mi to podarí spustiť na ďalší týžden od útorka 16.11.2020. 

Teším sa na vaše objednávky!

Copyright 2018 - 2021 © Bicyklový obchod,súčiastky,servis,oblečenie
"0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">