Kategórie      
Výrobcovia / značky
https://www.facebook.com/dragbicykle/
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vernostný program

Úvod InfoVernostný program

Ahoj-Vítam ťa v našom vernostnom programe.

Zaregistruj sa u nás na webe a po prvom nákupe uvidíš hneď svoje vernostné body a možnú zľavu na ďalší nákup.Vyskúšaj a presvädš sa že to funguje! Budem rád ak sa stanete našimi priazdnivcami a zákazníkmi!

Vernostný program  - je tu pre vás

Čo všetko môžete mať v zľave- skoro všetky výrobky a služby, okrem servisu. Pri nazbieraní určitého počtu bodov to znamená aj 10 máte nárok na zľavu ktorá je hneď vypočítaná a udaná po odoslaní prvej objednáky a zaregistrovaní do nášho E-shopu. Preto neváhajte a pridajte sa k nám. Po zaregistrovaní vám budú chodiť ponuky a výlety, dovolenky na váš mail ,niektorých z vás to obťažuje a ak ano neregistrujte sa u nás-je to pre vás zbytočné a aj pre nás ako firmu. Nič nie je horšie ak vy zákazníci niečo urobíte a potom vás to obťažuje. Preto toto upozornenie.Vždy získate tú najlepšiu ponuku, ak ste zaregistrovaný a hlavne si pri ďalšej objednávke môžete odpočítať zľavu z objednávky!

 

Body za nákup- prihlásenie

Zoznam:

  1. Za prihlásenie 10 bodov
  2. Za každé minuté euro máte 1 bod
  3. 1bod je 0,01€
Copyright 2018 - 2024 © Bicyklový obchod,súčiastky,servis,oblečenie